Bahçelievler Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Ekspertiz kelimesi, Fransızca kökenlidir ve expert kelimesinden türetilmiştir. Bu kelime Türkçe’ye çevrildiğinde eksper olarak günümüzde kullanılmaktadır. Eksper, belirli bir konuda teknik bilgisi olan kişiye denmektedir. 2. el oto ekspertiz ise ekiplerin teknik ekipman ve cihazlarla araçları detaylı bir şekilde inceleyerek araç hakkında görüş bildirmesi gerekir. Oto ekspertiz yapılırken aracın eskiden yaşadığı kazalar sebebiyle değişen parçaları, mekanik aksamında arızalaan yerlerden yakın zamanlarda masraf çıkarma potansiyeli olan tüm noktalara kadar otomobilin incelenmesini yapmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri yapıldıktan sonra yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilir.

Neden Oto Ekspertiz Yaptırılmadan Otomobil Alınmamalı?

İkinci el araç pazarında, “Doktordan yenidir” veya “Bayandan az kullanılmıştır” gibi başlıklar ile karşılaşmış olabilirsiniz. Burada iddia edilen, aracın herhangi bir masrafı olmadığıdır. Herhangi bir kaza durumunu öğrenmek için yapılmalıdır.

  1. el otomobil sektörünün genişlemesi ile araç alırken sadece dış görünüşüne ve motora bakmanın yeterli olmadığını bilmeniz gerekir. Bu nedenle aracınız oto ekspertiz işleminden geçmelidir.

Bahçelievler oto ekspertiz firması arıyorsanız Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz ile aracınızı kontrol ettirebilirsiniz. Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz, araç alırken ilk önce pert, tramer ve kaza kaydı olup olmadığının kontrol eder. Daha sonra teknik oto testlerin gerçekleştirilmesini tavsiyede bulunmaktadır. Bir araçta hasar ve kaza kaydı olmamasına rağmen araçların ağır hasarlı olabileceğini unutmayınız Tüm sorgulamalar Hospitacar Yetkili Oto Ekspertiz merkezlerinde eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Sadece Bahçelievler’de değili Hospitacar’ın pek çok İstanbul semtinde, hatta Türkiye’nin dört bir y anında bayisi bulunmaktadır. Kurumsal yapısı ile Bayrampaşa, Başakşehir, Zeytinburnu Oto Ekspertiz hizmetlerinde sektörün öncü gelen firmalarından birisidir.

 

Almak istediğiniz aracınız her ne kadar dıştan temiz ve sorunsuz görünse de bazı bölümleri aşırı yıpranmış veya bir kazadan dolayı değiştirilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda otomobilin fiyatı düşmesi gerekir. Bunları bilmediğiniz zaman aracı satın alırsanız, sonradan fazla masraflarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle Bahçelievler oto ekspertiz merkezinde yapılması oldukça önemlidir. Daha fazla bilgi için https://hospitacar.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Bahçelievler Oto Ekspertiz Tavsiyesi Bahçelievler Oto Ekspertiz Tavsiyesi için yorumda bulun

    Bahçelievler Oto Ekspertiz Tavsiyesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bahçelievler Oto Ekspertiz Tavsiyesi için ilk yorumu yapabilirsin.