Caudalie Cilt Bakım Ürünleri

Güzellik uzmanları, bayanlara birçok ürün tavsiye etmektedir. Şimdilerde, bu ürünler içinde dünya çapında, doğal içerikli olan cilt bakım ürünleri tercih edilmektedir. Caudalie, tüm doğal yaşlanma karşıtı cilt bakım ürünlerini dünyaya sunmayı taahhüt eden Fransız bir güzellik markasıdır. Yaklaşık yirmi yıl önce kurulan ve bir Fransız bağında doğan Caudalie, çeşitli cilt sorunları için ekolojik bilinç ve gelişmiş kozmetik bilimini birleştirmektedir.

 

Marka Nasıl Kurulmuştur?

 

Caudalie markasının kurucuları Mathilde Thomas ve eşi Bertrand’dır. Fransa’daki ailesinin bağında çalışan Mathilde, dünyaca ünlü Polifenol uzmanı Profesör Joseph Vercauteren’in yardımıyla bir hazine bulmuştur. Mathilde, bağda hasat ettiği üzümlerin cilt için fayda sağlayacağını düşünmüştür. Bu üstün faydaları asmalardan çıkarmaya başlamıştır ve resmi olarak Caudalie markasını oluşturmuştur. Caudalie’nin arkasındaki felsefe, Mathilde’nin “kozmik etik” adını verdiği noktaya odaklanmıştır. Kozmik etik, Caudalie’nin çevre bilincine ve dünyaya olan saygıya bağlılığıdır. Her ürünü, kullanıcıların sağlığını riske atmayan en yüksek performanslı cilt bakım ürünü olarak formüle edilmiştir.

 

           Caudalie cilt bakım ürünleri içerisinde, organik üzüm suyu, üzüm çekirdeği yağı, argan, hodan, çuha çiçeği, ebegümeci, susam yağları ile portakal ve limon suyu dahil bitkisel bazlı ve bitkisel içerikli ürünler bulunur. Marka ayrıca, güçlü formülasyonların çoğunda aktif nemlendiriciler olan avokado, shea ve kayısı da kullanır. Cilt bakım ürünlerinin ferah kokusu için ise, Hint Hyssop, limon, ardıç, taze nane, süpürge, biberiye ve sardunya özleri içerir. Caudalie doğal ve çevre dostu bir marka haline gelmiştir. Madeni yağlar, parafin, sentetik boyalar, parabenler, fitalatlar, fenoksietanol, sodyum lauret sülfat veya hayvansal türevli maddeler kullanmamaktadır.

 

Marka Hangi Ürünlere Sahiptir?

 

Caudalie Vinoperfect Radiance Serum, markaya yapılan en son eklemelerden biridir ancak popülaritesi ve performansı inkar edilemez. Bu serum, koyu lekelerin görünümünü azaltarak, siyah nokta oluşumlarını önler. Cilt tonunu düzenler ve cildin parlaklığını arttırır. Caudalie Beauty Elixir, cildi anında canlandıracak şekilde tasarlanmıştır. Caudalie Organik Üzüm Suyu, yüz temizlendikten sonra kullanılmak için mükemmel bir toniktir. Kuru ve hassas cilt tipleri için uygundur. Nemlendiriciler üretir. Kızarıklık ve tahrişi yatıştırmak için tasarlanmıştır. Yaşlanma karşıtı faydaları oldukça etkilidir.

 

 

https://www.dermoeczanem.com/caudalie

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Caudalie Cilt Bakım Ürünleri için yorumda bulun

    Caudalie Cilt Bakım Ürünleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Caudalie Cilt Bakım Ürünleri için ilk yorumu yapabilirsin.