Erkek Kadın Bornozları

 

Banyo sonrası bornoz çeşitleri kullanımı yaygındır ve bu ürünlerin kendi içinde birçok türü bulunmaktadır.

Erkek Bornoz Takımları

Bornoz takımı kendi içerisinde değişik kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategorilerden biri de erkeklere yönelik üretilen bornoz takımlarıdır. Bornoz erkek modelleri her sezon marka ve model özelliklerine göre değişmekle birlikte farklı birçok beğeniye hitap eder. Yani kendi beden ölçüleriniz ve tasarım açısından beklentilerinize göre ürün temin alıp kullanabilirsiniz. Banyo sonrasında erkekler genelde diz altına kadar uzun bir bornoz kullanımı ister. Bu nedenle uygun boy ve beden seçenekleri arasından kendi ihtiyacınıza göre olanları tercih edebilirsiniz. Her dönemde bornoz takımı Miray kaya  ileyeni modeller eklenmekte ve daha çok çeşit görülebilmektedir.

Kadın Bornoz Setleri Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bornoz bayan setleri arasından seçim yaparken ve genel olarak da geçerli bazı detaylara önem verilebilir.

  • Bornozu tek mi set olarak mı alacağınızı önceden belirleyin. Bazı setler tekli fiyatlara göre daha avantajlı olabilir. Ancak kullanmayacağınız ürünleri de boş yere satın almayın.
  • Bornoz tasarımı kendi beğenilerinizi yansıtmalıdır. Yani görsel olarak kullanmaktan memnun kalacağınız ürünleri satın alın. Ayrıca bir ürünü kullanmayacaksanız satın almadan önce zamanlamasını yeniden düşünün. Tabi buna fiyat ve kampanya etkenleri de dahil edilebilir. Bazı ürünlerde diğer zamanlara göre belirgin şekilde indirim olduğu için ürün almak daha cazip hale gelebilir. Bunu da takip edebilir ve bu şekilde karar verebilirsiniz.
  • Bornoz almadan önce kalınlık ayarlamasını da iyi yapmanız gerekir. Eğer mevsim şartları çok sert geçiyorsa, bu durumda kalın bornozlar ideal olur. Ancak daha sıcak iklimlerde seçeceğiniz bornozların çok kalın olmasına gerek kalmaz. Yine uzunluk kısalık detayları da kendinize göre belirlenebilir.
  • Bornoz aile seti almak isteyen kişilerin yine sayı ve beden açısından beklentileri iyi belirlemesi gerekir. Genelde iki ya da üç dörtlü setler halinde satışlar yapılır. Eğer anne babaysanız çocuklarınızın büyüklüğünü hesaba katarakürün alabilirsiniz.

Bornozları Uzun Süre Kullanmak İçin Ne Yapmalı?

Bornoz çeşitleri gelişigüzel kullanılmaması gereken ürünlerdir. Çünkü uzun vadede banyo sonrası gereksinimleri karşılar ve iyi kalitede bir bornozu yıllarca kullanabilmelisiniz. Bu nedenle temizlenme şekli de dahil olmak üzere ürünün bakımına önem vermek gerekir. Örneğin bornozu ıslak şekilde havasız yerde bekletmemelisiniz. Ayrıca yıkama yaparken havlulara özel programda ya da elde yıkama olmalıdır. Kuruturken açık alanda temiz hava almalı ve kapalı alanda kurutma olmamalıdır. Bornozların ayrıca elektrikli soba gibi yerlere yaklaşmadan kullanımına önem verilmelidir. Uç kısımları dikkatsizlik sonucu yanabilir. Ayrıca bornozları bekletirken iyi bir zemin hazırlanmalıdır.

 Bornoz Askıları

Bornoz askı modelleri, bornozların düzgün şekilde muhafaza edilmesinde etkilidir. Askıda bekletilen bornozlar uzun vadede size kullanım artısı sağlar. Birbirinden farklı model askıları ve daha fazlasını sitemizden alabilirsiniz.

 

 

 

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Erkek Kadın Bornozları için yorumda bulun

    Erkek Kadın Bornozları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Erkek Kadın Bornozları için ilk yorumu yapabilirsin.