Alyans Modeli Nasıl Seçilir?

Evlilik hazırlığı yapan çiftler için en heyecan verici anlardan biri de alyans seçimidir.  Bazı çiftler nişan için tercih ettikleri alyans modelini evlendiğinde değiştirmek istemiyor. Aynı yüzüğü hayatı boyunca kullanmak istiyor. Bazı çiftleri sen nişan için ayrı evlilik için ayrı yüzük modeli kullanmayı tercih ediyor. Peki,  alyans seçimi yaparken nelere dikkat etmek lazım? Seçtiğiniz yüzük modelini sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için dikkat etmeniz gereken unsurlara birlikte atalım.

Eğer kadın ve erkek yüzüğünün birbiriyle uyumlu olmasını istiyorsanız ikili set halinde satışa sunulan alyans modellerini tercih etmelisiniz. Set halinde kullanıma sunulan bu yüzük modellerinde genellikle kadın yüzü daha süslü ve gösterişli bir görünüm sergiliyor. Erkek yüzü ise daha sade ve daha keskin hatlara sahip oluyor. Ancak bir arada muhteşem bir uyum yakaladıklarını da belirtmek  gerekir. Çok sayıda çift tercihini ikili set halinde satışa sunulan bu tasarımlardan yana kullanıyor.

Eğer tek taş pırlanta yüzüğünüzü alyansınız ile aynı parmağınıza takmayı düşünüyorsanız seçtiğiniz alyans modelleri çok kalın olmamasına dikkat edin. Eğer kalın bir alyans seçerseniz bu durumda  kullanımı esnasında rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak günlük hayatında tek taş yüzük modelleri kullanmayı düşünmeyen kadınlar çok daha özgür bir şekilde tercih yapabilir ve kalın alyans modellerine de rahatlıkla yönelebilir.

Alyansın parmak ölçülerinizi tam olarak uygun olması çok büyük önem taşıyor. Parmağınızı rahatsız edecek derecede sıkı olmaması gereken bu alyanslar aynı zamanda parmağınızda rahatlıkla çıkacak kadar da bol olmamalıdır. Pek çok çiftin bol alyans seçimi yapması nedeniyle alyansını kaybettiğini göz önünde bulundurun.  Eğer swarovski taşlarla süslenmiş bir alyans modeli tercih ediyorsanız işçilik kalitesine maksimum düzeyde özen göstermelisiniz.

Uygun fiyat görmek isteyen çiftlere ise önerimiz  Altınbaş internet sitesine tıklamaları oluyor. Çünkü bu sitede en şık altın alyanslar son derece makul fiyatlar eşliğinde beğeniye sunuluyor. Bir yandan güvenilir bir platform üzerinden alışveriş yapma şansını elde ederken diğer yandan  onlarca farklı model seçeneği arasından tercih yapmanın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Bununla birlikte minimum düzeyde fiyatlar sunuluyor olması çiftlerin çok daha özgür bir şekilde, bütçe endişesi yaşamadan seçim yapmasını beraberinde getiriyor.

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Alyans Modeli Nasıl Seçilir? için yorumda bulun

    Alyans Modeli Nasıl Seçilir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Alyans Modeli Nasıl Seçilir? için ilk yorumu yapabilirsin.