Bypass Ameliyatı Nedir?

İngilizce kökenli olan kelime vücutta yapılan cerrahi müdahale anlamı taşımaktadır. Bu cerrahi operasyon kalp içerisinde yer alan damarların tıkanması nedeniyle vücudun başka alanından alınan damarların eklenmesi ile kalp rahatsızlıklarına çözüm olarak yapılır.

Kalp damarlarındaki tıkanma sebebiyle yaşanılan ölümler Türkiye’de ilk sırada yer alan ölüm nedenleri arasında yer alır. Bir bypass ameliyatı geçirmek riskli bir operasyon gerektirir. Bunun için işinde profesyonel olmuş kişilerce bu ameliyatların yapılması gerekir.

Tanı ve Tedavi Merkezi

Profesör Doktor Melih Us başkanlığında oluşturulan ekip ile A’dan Z’ye kalp rahatsızlıkları ile ilgili tanı ve tedavi merkezi, bypass cerrahisi yöntemi ile geleceğinizin sağlık bekçileri olarak hizmet verir. Doğru tanı, doğru tetkik ve sonrası koroner damar tıkanıklıkları veya yanlış beslenme ve hastalık sonucu hasar gören damarların bypass edilmesi ile kalbe oksijen akışını yeniden sağlayan ekip bu alanda yurt içi ve yurt dışında tanınmaktadır.

İletişim İçin

Bu alanda başarıları ile ün salmış Paxclinic Merkezi daha çok kalp hastasına destek olmak için Paxclinic.com/bypass-ameliyati/ sitesini hizmete sunmuştur. Kalp hastalıklarının tümü ve bypass ameliyatı tanı ve tedavisinde hizmet veren klinik ile iletişime geçmek için ilgili adresten on line randevu ve bilgi almak mümkün olacaktır. Merkezi Şişli İstanbul’da olan kliniğin çalışma saatleri hafta içi her gün 09.00-19.00 saatleri, Cumartesi günü ise 09.00-14.00 saatleri arasındadır.

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Bypass Ameliyatı Nedir? için yorumda bulun

    Bypass Ameliyatı Nedir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bypass Ameliyatı Nedir? için ilk yorumu yapabilirsin.