İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli”

İçim Fit, proteinli sütü kahve ile buluşturdu ve yeni ürünü laktozsuz kahveli çeşidini piyasaya sürdü. Bir şişesinde 30 gr bulunan İçim Fit Süt; sağlıklı, aktif ve fit yaşam tarzını benimseyenler için yeni bir alternatif sunuyor.

 

ve süt ürünleri sektörünün önde gelen markalarından biri olan İçim, yenilikçi bir ürüne daha imza attı. Günümüzde yaygınlaşan spor yapma trendi ve sağlıklı beslenme alışkanlığıyla beraber protein tüketiminin önemi her geçen gün artıyor. Kasların gelişiminde protein tüketiminin önemi bilinen bir gerçek. İçim Fit’in bir şişesinin, vücudun günlük protein ihtiyacının yaklaşık %60’ının karşılanmasına yardımcı olduğunu belirten İçim Fit Pazarlama Müdürü Tuğrul Çepni: “Trendler ve değişen yaşam tarzlarımıza paralel olarak tüketim alışkanlıklarımız da değişmektedir. Sağlıklı ve iyi yaşam isteyenler sadece spor yapmakla yetinmiyor, doğru besinleri de ihtiyaçlarına uygun, pratik ve keyifli bir şekilde tüketmeyi tercih ediyorlar. Kas geliştirmeye çalışan, farklı spor dallarıyla ilgilenen ve sağlıklı beslenmek isteyen kişiler için protein kritik önem taşıyor. Bu nedenle tüketicilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda; İçim Fit ile bedensel gelişime odaklanarak, kas oluşumunun hızlanmasını ve beslenme desteği sağlamayı amaçladık” dedi. Farklı spor dallarıyla ilgilenenlerin yanı sıra tüketicilerin İçim Fit’i; günlük protein ihtiyacını karşılarken, lezzetli ve sağlıklı bir ara öğün olarak da kullanabileceklerini belirtti.

 

Kafeinin, vücut metabolizma hızını arttırırken aynı zamanda tokluk vererek kalori kontrolüne de yardımcı olduğunu belirten Çepni: “Aynı zamanda dinç hissetmeye ve zihnen odaklanmaya da destek olmak için İçim Fit Sütü kahveyle buluşturduk. Spor sırasında ve sonrasında; kahvaltıda, öğlen yemeğini hafif geçiştirmek istediğinizde ve ara öğünlerde tüketim için ideal bir içecek. Ayrıca sabahları güne zinde başlamak ve dinç hissetmek için sağlıklı bir alternatif sunduk” dedi.

 

İçim Fit, laktozsuz yağsız süt ve ilave şeker içermeyen özelliğiyle diyetiniz için mükemmel bir alternatif. Üç farklı lezzetiyle sizlerle buluşan İçim Fit’in kahveli, çikolatalı ve vanilyalı alternatiflerinden dilediğinizi tercih ederek, günlük protein ihtiyacınızı lezzetli ve keyifli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli” için yorumda bulun

    İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İçim Fit’ten Yeni Ürün: “Laktozsuz Kahveli” için ilk yorumu yapabilirsin.