Dişlerinizi Korkmadan Emanet Edebileceğiniz En İyi Diş Hekimleri

Bu yazıda sizlere Türkiye’de bulunan en iyi diş hekimlerinin listesini inceledik. Aşağıdaki doktorlardan birini seçerek diş sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dr. Galip Gürel

Özellikle diş bozuklukları ve protez uygulamalar tedavilerinde uzman bir doktor olan Galip Gürel, pek çok diş ve ağız sorununa köklü çözümler ve yöntemler ile başarısından söz ettirmektedir. Galip Gürel, (EDAD) Türk Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği’nin kurucusudur. Ayrıca 2011 yıllarında Avrupa Diş Hekimliği Akademisi’nin başkanlığını yapmıştır. Yazmış olduğu Porselen Laminat Venerler Bilim ve Sanatı adlı kitabı birçok dile çevrilmiştir. New York Üniversitesi tarafından The Smigel ödülüne layık görülerek dünyanın en başarılı estetik diş doktorları arasında yerini almıştır. Hastaların diş problemlerini kısa bir sürede kökten çözüme kavuşturmaktadır. Estetik diş hekimi uzmanı olan Dr. Galip Gürel, hastalarına en uygun ve sağlıklı ağız yapısını gerçekleştirmektedir. Tedavileri % 95 oranlarında başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Dr. Galip Gürel, yurt dışından tedavi görmeye gelen pek çok hastanın tercih ettiği diş doktorları arasındadır. Şu anda İstanbul şehrindeki kliniğinde hastalarına bakmaktadır.

Dr. Ahmet Coşkun

Özellikle çocuk diş hekimleri arasında tercih edilen ve başarılı isimlerden biri olan diş hekimi Ahmet Çoşkun, yurt dışında başarılı bir akademik hayatı olmuştur. Çocuk diş sağlığı alanlarında eğitim görmüştür. Uluslararası alanlarda başarısını kanıtlayan Çoşkun, sosyal medyada da adından söz ettirmiştir. Çocuk hastalarının memnuniyetini tam olarak sağlamıştır. Şuan Ankara’da bulunan Miadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hastalarına hizmet vermektedir. Dr. Ahmet Coşkun, şehir dışından tedavi görmeye gelen pek çok hastasına da hizmet vermektedir.

Dr. Anla Akata

Türkiye’nin en iyi diş hekimleri arasında olduğu söylenen Dr. Anla Akata, Sağlık Bakanlığı tarafından Protetik diş tedavisi uzmanı unvanına sahiptir. Yurt dışında ve yurt içinde pek çok eğitime katılan ve birçok bilimsel çalışmaları sürdüren Akata, Köprü Protezi alanında doktorasını tamamlamıştır. 2012 yılında kendi kliniğini kurmuştur ve halen İstanbul şehrinde yer alan kliniğinde hastalarına bakmaktadır.

Dr. Eyüp Çelik

İmplant, ortodonti, diş beyazlatma ve konzervatif tedaviler başta olmak üzere bütün diş sorunlarını başarılı bir şekilde çözen Türkiye’nin en iyi diş hekimleri arasında gösterilmektedir. Yurt dışında eğitim alan Dr. Eyüp Çelik, yurt dışı deneyimlerini başarılı tedavi tekniklerine aktarmıştır. Diş estetiği konusunda uzmandır. Uyguladığı pembe estetik tedavisiyle dişlerin bembeyaz görünmesini sağlamaktadır. Uzman diş hekimi Dr. Eyüp Çelik, 2017 yıllarından İstanbul’da açtığı kliniğinde başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Listenin tamamı için derleme kaynağına buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. Dişlerinizi Korkmadan Emanet Edebileceğiniz En İyi Diş Hekimleri için yorumda bulun

    Dişlerinizi Korkmadan Emanet Edebileceğiniz En İyi Diş Hekimleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Dişlerinizi Korkmadan Emanet Edebileceğiniz En İyi Diş Hekimleri için ilk yorumu yapabilirsin.