İyi Bir Saç Ekim Merkezi, Sağlıklı ve Kalıcı Saçlar Demektir

Gelişen medikal teknolojileri sayesinde saç ekim merkezlerinin daha yüksek seviyelerde başarı oranına neden olmuştur. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezleri, alanlarında uzman doktorlarla çalışarak tutunma oranlarını arttırmıştır ve doğal saç görünümlerinin maksimize etmiştir. Bu durum, hem yurt dışında hem de yurt içinde farklı yerlerden saç ekim sonuçları için tercih etmesine neden oluyor.

Türkiye en iyi sac ekim merkezi ile ilgili sizlere detaylı bir inceleme hazırladık. İncelememize bakarak en iyi saç ektirme merkezi öğrenebileceksiniz.

ASMED Hair Transplant Saç Ekim Merkezi

ASMED hair transplant, Dr. Koray Erdoğan tarafından hastalarına hizmeti vermektedir. Saç ekimi alanında gerçekleştirdikleri yenilikçi buluşlar sayesinde popüler olan ASMED, başarılı saç ekimi operasyonları gerçekleştirmektedir. Saç ekimi fiyatları greft başına hesaplanmaktadır ve greft başına 2,5 € ile 3,0 € arasında değişmektedir. Bu nedenle maddi durumunuz yeterliyse tercih edebileceğiniz bir merkezdir.

Muttalip Keser Saç Ekim

Saç ekiminde FUE tekniği denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri kuşkusuz Dr. Keser’dir. Türkiye’de FUE tekniğini ilk uygulayan doktorlardan biri olan Dr. Keser, saç ekimi operasyonlarını Ankara şehrinde gerçekleştirmektedir. Keser, genel olarak daha az greft miktarlarıyla çalışmaktadır ve operasyonlarını 2 veya 3 seansta bitirmektedir. Greft başına 3,5 € şeklinde fiyat belirlemektedir. Eğer maddi durumunuz iyi ise burada saç ektirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Serkan Aygın saç ekim merkezi İstanbul Şişli ilçesinde hastalarına hizmet vermektedir. Saç ekimi operasyonlarında DHI ve FUE yöntemlerini kullanarak pek çok başarılı operasyonlar gerçekleştirmiştir. Saç ekimi operasyonlarında kullanılan yöntemler, operasyonun maliyetini belirleyen en büyük faktördür. Saç ekimi ücretleri FUE tekniği uygulamalarında 2.300 € iken, DHI tekniği operasyonlarında 2.900 €’dur.

AHD Saç Ekim Merkezi

Saç ekimi operasyonlarında FUE ve DHI yöntemleri ile gerçekleştiren Dr. Doğanay, Antalya şehrinde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır saç ekimi alanında çalışmalarını yürüten AHD saç ekim merkezi, bu zamana kadar gerçekleştirmiş olduğu başarılı operasyonlarla bilinmektedir. Bu merkezde operasyon fiyatları greft başına belirlenmektedir. Güncel fiyatlar greft başına 1 €’dur.

Serkan Aygın Saç Ekim Kliniği

Hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça popüler bir doktoru olan Serkan Aygın, kendi ismiyle anılan klinikte aktif olarak hizmet vermektedir. Uluslararası Dermatoloji Derneği’nin üyesi de olan Aygın, tüm cerrahi tekniklerini ve yeni teknolojileri saç ekimi operasyonlarında uygulamaktadır.

Daha fazla saç ekim merkezi için tıkla

Önemli Not: Websitemizde bulunan tüm içerikler, insanların tecrübelerinden derlenerek Editörlerimiz tarafından hazırlanmış olup; fikir niteliğindedir. Hastalıklarınız ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalı, websitemizden edindiğiniz fikirleri mutlaka doktor teyidi ve kontrolü ile uygulamalısınız. Doğal tedavileri uygulamadan önce, herhangi bir alerji veya yan etki durumunun olmaması konusuna dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatırız. Takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

  1. İyi Bir Saç Ekim Merkezi, Sağlıklı ve Kalıcı Saçlar Demektir için yorumda bulun

    İyi Bir Saç Ekim Merkezi, Sağlıklı ve Kalıcı Saçlar Demektir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İyi Bir Saç Ekim Merkezi, Sağlıklı ve Kalıcı Saçlar Demektir için ilk yorumu yapabilirsin.